stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Výmarský ohař CHS Stuart Gris

Aktuality

Výcvik 13.2.2011

13.2.2011

Jelikož už téměř slezl sníh a povedlo se mi složit všechny zkoušky, začínáme cvičit. Dnes jsme jeli za holkama Luckou a Zuzkou do Náchoda. Bylo to super! Bora teď byla pořád se mnou o zkouškovém doma, tak si aspoň opět zkusila pracovat mezi ostatními psy a konečně se dočkala nějaké akce, doma už to nemohla vydržet:-) Foto je na našem rajčeti.

 

Oteplení:-)

16.1.2011

Na chvilku se nám oteplilo, tak jsme vyrazily na pár větších procházek. Kdyby to počasí tak zůstalo, vůbec bych se nezlobila:-D Foto na našem rajčeti.

 

Konečně aktualizace

Vloženo: 8.1.2011 | Přečteno: 110x

Po dlouhé době další novinky z našeho života:-)

 

Neúspěch nás neodradí:-)

24.9.2010

Letos nám bohužel zkouškové štěstí nepřálo a tak pokračujeme ve výcviku dál a podzimní zkoušky si necháme na příští rok.

 

Pořád cvičíme a zkoušky se blíží........

22.8.2010

Pokračujeme nadále v přípravě na podzimky a i když to někdy stojí pěkné nervy, pořád nás to s Borou baví:-) Dokonce s námi chodí i páneček, který nám natahuje vlečky a pomáhá se vším ostatním. Jednoho dne jsme se také vydali cvičit s Míšou (CHS Greyluck) a Karolínkou a bylo to super. Pár fotek je k vidění v naší fotogalerii.

 

Cvičíme

12.8.2010

Letos se chystáme s Borou na podzimní zkoušky, tak pilně cvičíme a uvidíme zda to přinese ovoce:-)Brzo přidám nějaké fotky.

 

Co podnikáme.....

10.6.2010

Konečně jsem se dostala k tomu, abych něco přidala na stránky. Čekala mě totiž zkouška z patologie a naštěstí to dopadlo, tak se můžu věnovat aspoň trchu i něčemu jinému než jen učení:-) Také jsem na naší škole (VFU Brno) složila zkoušku z myslivosti a u nás se stala čekatelem členství v MS Choustníkovo Hradiště, čímž jsme s Borou zase blíže lovečině.

30.5. jsme podnikli super výlet na Sněžku spolu s Borinčiným taťkou. Jeho majitelka Míša Nytlová totiž s manželem a psisky vyrazili k nám do Krkonoš na dovču. Výlet se moooc vydařil a i přes nepřízeň počasí jsme si ho užili:-)....viz. fotogalerie.

No a teď dokud je hezky tak trénujeme plavání a aporty, pokusím se zase co nejdříve dodat nějaké foto jak nám to jde.

 

Vznik našich stránek

24.5.2010
Jsem ráda že jsem se konečně dokopala k pokusu založit Borče stránky, protože tomu nerozumím a nejde mi to:-)Postupně se pokusím povkládat sem další fotky Bory a doplnit další údaje. Teď mám zkouškové tak to asi nepůjde moc rychle,ale aspoň budu mít důvod se neučit:o)Tak ať se Vám tu líbí:)
 
Strana: předchozí  1 2
navigace: Úvodní strana > Aktuality
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI