stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Výmarský ohař CHS Stuart Gris

Speciální vodní práce Bory

Vloženo: 4.8.2011 | Přečteno: 69x

Přinášíme další aktualitku a to ohledně Borčiných vodních prací. 23.7. jsme se zúčastnily SZVP O pohár St. Vojnara v MS Kosičky, OMS Hradec Králové. Byly to zkoušky poměrně obtížné, hlavně rákos, ale velmi pěkné a mohu vřele doporučit:-) Dokonce před zkouškami pořádá MS i nácviky, takže není špatné si térén ozkoušet.
19.7. jsem složila svoji poslední zkoušku na veterině (už „jen“ státnice) a tak nebylo moc času na cvičení, tak trochu jsme cvičily průběžně od PZ, ale posledních 14 dní skoro vůbec. Proto víme, že máme ještě co pilovat, aby to bylo super, hlavně na ochotě:-) Ale i přes to, že jsem neměla moc času, mě Bora podržela a zamakala. Získali jsme 94 bodů ze 100, s trojkou na ochotě a uvázala jsem jí pro jistotu na klidech. Hony dělají hodně a Borča je dost natěšená, když se začne střílet, tak jsem nechtěla riskovat:-)
Celkově nám to vyneslo I.cenu a dokonce 2. místo (z 18 psů), za což jsem strašně moc vděčná všem rozhodčím a pořadatelům. Děkuji manželovi Péťovi a jeho rodičům za doprovod a všem spolubojovníkům za super den:-)
Tabulka a diplom s fotkou najdete v sekci Bora-zkoušky a další foto na mém rajčeti, také se pokusím co nejdřív aktualizovat Aslanovu záložku, roste nám jak z vody:-)
navigace: Úvodní strana > Aktuality > Speciální vodní práce Bory
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI