stezka Pustevny | Second hand | Kurzy měn | Faktura Online

Výmarský ohař CHS Stuart Gris

Tak už máme doma chovnou fenu!!!!

Vloženo: 29.5.2011 | Přečteno: 78x

Dne 21.5. jsme se zúčastnili společně s Liborem Sedláčkem a Irrou ze Skřivolánů podzimních zkoušek při OMS Brno-město v obci Senorady.

Tento den se výborně vydařil. Všichni byli milí a počasí nám přálo, skoro by se dalo říct že až moc, protože bylo pěkné vedro. Ale Borča se toho nezalekla a hledala jak drak:-) Celkově ji musím pochválit, protože její práce byla přesvědčivá a bylo vidět, že už má nějaké zkušenosti. Vybojovaly jsme si I. cenu a celkově 2. místo, takže jsem nadšená, je to moje zlatá holka:-) Kamarád Libor s Irrou získaly také první cenu, takže jsem nadšená i z nich, je to úspěch u tak mladé feny (15měsíců).

Chtěla bych moc poděkovat pořadatelům za tak suprově zorganizované zkoušky a tak bohaté ceny. Také bych chtěla poděkovat manželovi Péťovi za trpělivost, kterou s námi má,  Michalovi Benešovi, což je můj veliký vzor a rádce ve výcviku a také Liborovi Sedláčkovi, za to, že mě bral s sebou cvičit, protože tolik zvěře by si Bora jinak nenašla.

No a těď je načase, abych se učila zase já, jelikož začalo zkouškové období. S Borou budu ale cvičit dál a letos snad ještě na nějaké zkoušky vyrazíme.

V sekci Bora-zkoušky najdete tabulku, diplom a pár fotek.

navigace: Úvodní strana > Aktuality > Tak už máme doma chovnou fenu!!!!
 
Ohaři.eu

Copyright © 2008-2022 Web From Pixels group
design by BORI